BANCO POZZETTI

BANCO POZZETTI to samonośne rozwiązanie dla Twojej lodziarni. Całość urządzenia ujęta jest ramą metalową i przeznaczona do bezpośredniego postawienia na podłożu. Konstrukcja wymaga wykończenia jedynie od zewnętrznej srony.

Witryny typu POZZETTI to rozwiązania w pełni zgodne z aktualnie dominującymi trendami w ekspozycji i sprzedaży lodów. POZZETTI produkcji włoskiej firmy IFI to konserwator do lodów, który łączy w sobie wzornictwo przywołujące skojarzenia z tradycyjnymi kubełkami do sprzedaży lodów z ekskluzywnym i nowoczesnym włoskim designem. To właśnie między innymi to połączenie powoduje, że klienci chętniej decydują się na POZZETTI niż na inne rozwiązania do ekspozycji i sprzedaży lodów.

 

POZZETTI to obecnie najczęściej poszukiwane i najlepiej sprzedające się lady do lodów!

 

Efektowny wygląd lady do lodów POZZETTI to oczywiście nie wszystko. Jest to bowiem konserwator do lodów, który dopracowany jest również pod względem technicznym. Pozzetti produkowane są zarówno w wersji wentylowanej (pojemniki z lodami są chłodzone specjalnym biegiem powietrza) jak i chłodzonej glikolem (niska temperaturę zapewnia schłodzony glikol) - wszystko to sprawia nie tylko, że lody eksponowane są w sposób zgodny z aktualnymi trendami ale przede wszystkim pozwala na zachowanie smaku i odpowiedniej konsystencji lodów przechowywanych i sprzedawanych z lad POZZETTI firmy IFI.

 

smallphoto1 smallphoto2

 

BWA Wyposażenie sklepów
ul. Podkomorska 3
60-323 Poznań
tel./fax. +48 61 867 17 26
tel. +48 506 628 358
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.bwa.com.pl